bilgi@izniktso.org.tr - info@izniktso.org.tr

BİLGİ EDİNME BAŞVURUSU
İhracat Süreçleri Ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitimi
Buradasınız: Anasayfa / Odamızdan Haberler
14 Kasım 2023, Salı
İHRACAT SÜREÇLERİ VE YENİ NESİL DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİMİ
İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı Hakkında Bilgilendirme
İHRACAT SÜREÇLERİ VE YENİ NESİL DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİMİ

Değerli Üyelerimiz ;

2023 yılı Eylül-Aralık döneminde, program içerikleri daha da geliştirilerek “Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı” adlı organizasyonlar gerçekleştirilmeye başlanmış olup, etkinliklerin Bakanlığımızca uygun görülen İllerde fiziki olarak ve Bakanlığımız ev sahipliğinde 2-3 günlük programlar halinde Türkiye geneli çevrimiçi olarak gerçekleştirilmesi planlanmıştır.

Bu çerçevede, Türkiye’deki tüm iş çevrelerinin genel katılımına açık olarak, Bakanlığımızca ekte yer alan program akışı çerçevesinde 21-22-23 Kasım 2023 tarihlerinde çevrimiçi eğitim programı gerçekleştirilecektir. Eğitim programının sonunda zoom üzerinden on sorudan oluşacak çoktan seçmeli bir sınav gerçekleştirilecek olup sınavda en az yüzde elli başarı gösteren katılımcılara dijital Başarı Belgesi gönderilecektir.

Programa katılım ücretsiz olup, katılmak isteyenlerin 17 Kasım 2023 tarihi saat 18.00’e kadar aşağıda yer alan kayıt linkinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru esnasında istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması ayrıca aynı mail adresi ile farklı kişiler tarafından başvuru yapılmaması önem arz etmektedir. E-posta adreslerinde hata olması durumunda katılım linki katılımcılara iletilememektedir. Başvuru sonrası herhangi bir onay maili iletilmeyecek olup başvuru yapan katılımcıların mail adreslerine 20 Kasım 2023 tarihinde çevrimiçi katılım linki gönderilecektir.

Kayıt Linki: https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/

Odamız hakkında bilgi almak için