bilgi@izniktso.org.tr - info@izniktso.org.tr

BİLGİ EDİNME BAŞVURUSU
Odamızdan Haberler
Buradasınız: Anasayfa / Odamızdan Haberler
Odamızdan Haberler
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki içeriklere gözatabilirsiniz
TOBB TOBB ETÜ VE GLOBAL AI HUB İŞ BİRLİĞİYLE YAPAY ZEKA EĞİTİMLERİ 8 MARTTA BAŞLIYOR
TOBB TOBB ETÜ ve Global AI Hub “Yapay Zekâ Eğitim ve Farkındalık Projesi” kapsamında verilecek eğitimler ile kalifiye insan gücünü artırmak ve yapay zekâ ekosistemine katkı sağlamak hedefleniyor.
TEK KULLANIMLIK PLASTİK ÜRÜNLERİN PİYASAYA GİRİŞİ
AB Komisyonu'nun 2019/904 sayılı düzenlemesi ile AB içinde tek kullanımlık plastiklerin kullanımının azaltılması amaçlanmaktadır.
IPARD II. 10.BAŞVURU ÇAĞRISI
21 Ocak 2021 Perşembe Günü saat:14:00 de bilgilendirme semineri gerçekleştirilecektir.
İznik Ticaret Odasından öğrencilere tablet desteği
İznik Ticaret Odası (İTSO), TOBB tarafından başlatılan kampanya kapsamında, korona virüs sürecinde uzaktan eğitim alan ancak bilgisayarı olmayan öğrencilere 158 adet klavyeli tablet hediye etti.
Koronavirüs Salgını Nedeniyle Esnaf ve Sanatkarlar ile Gerçek Kişi Tacirlere Verilecek Destekler Hakkında Duyuru
3323 Sayılı Esnaf ve Sanatkarlar ile Gerçek Kişi Tacirlere Koronavirüs Salgını Nedeniyle Verilecek Destekler Hakkında Cumhurbaşkanı Kararı, 23 Aralık 2020 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.
BANKKART BAŞAK TEDARİK ZİNCİRİ FİNANSMANI PROJESİ
Birliğimiz ile Ziraat Bankası, tedarik zincirlerinde finansman kaynaklı yaşanan aksaklıkları ve tahsilat problemlerini gidermek üzere “Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi” başlatmıştır.
SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMALARI
30.11.2020 tarihli İç İşleri Bakanlığı Genelgesi.
KAMU İHALELERİ WEBİNARI
Kamu ihalelerinde güncel gelişmeler hakkında KOBĪlere yönelīk olarak 25 Kasım 2020 Carşamba günū saat 14:00te intemet ūzerinden bir seminer gerçekleştirilecektir.
TURİZM SEKTÖRÜ DESTEK PAKETİ
Türkiye Bankalar Birliği tarafindan yapılan açıklamaya göre salgının etkilerinin azaltılması, üretim ve istihdam kapasiteleri ile piyasa değerlerinin korunmasını desteklemek amacıyla, turizm sektöründeki işletmeler yanında bu işletmelerin tedarikçilerinin maaş ve kira ödemeleri ile sözleşme veya faturaya bağlı sabit giderlerinin, nakit ihtiyaçlarının ve kurumsal kredi kartı harcamalarının karşılanması için Turizm Destek Paketi Uygulamasına başlanacağı bildirilmiştir.
MİKRO İŞLETMELER DESTEK PAKETİ
Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'tan KOBİ'lere yönelik 100 bin liraya kadar Mikro İşletmeler Destek Paketi hayata geçirilmiştir.
Odamız hakkında bilgi almak için